Сайт візитка

ЩО ТАКЕ САЙТ ВІЗИТКА?

Сайт візитка — невеликий сайт, що зазвичай складається з декількох сторінок і містить основну інформацію про організацію, приватну особу, компанію, товари або послуги, прайс-листи, контактні дані.

Сайт візитка компанії – це хороший старт для будь-якого бізнесу чи підприємця, доступне та ефективне рішення, яке дозволить яскраво та лаконічно презентувати ваш бізнес клієнтам, партнерам, співробітникам та керівництву. Тепер мати свою персональну веб сторінку практично потрібно для кожної компанії.

За аналогією зі звичайною візитною карткою, сайт візитка може містити контакти компанії, інформацію про ваші продукти чи послуги, новини та акції, на сторінці Ви можете розмістити зручну фотогалерею, викласти відео презентацію компанії, інформаційні банери, інформери, форми зворотного зв'язку, відгуки клієнтів та ін.

Крім того, сайт-візитка це хороший приймач рекламного трафіку, на цей сайт можна дати контекстну рекламу та направити відвідувачів із соціальних мереж. Персональна сторінка компанії дозволить вам легко виходити на нових клієнтів, шукати нові ринки для товарів чи послуг.

Сайт-візитка - це обличчя компанії, те, на що перше звертає увагу Ваш потенційний клієнт. Замовити сайт візитівку у Києві та інших регіонах країни Ви можете у GD Studio, де її розроблять з нуля та зроблять все максимально якісно.

 

ЯКІ ПЕРЕВАГИ САЙТУ-ВІЗИТКИ?

  • - Це вигідно. Особливо, якщо сайт займає хороші позиції в пошукових системах, і відвідувачі самі шукатимуть вашу компанію в Інтернеті за ключовими запитами. Можливості сайту дозволяють розмістити значно більше інформації, ніж у рекламному блоці в газеті чи журналі, буклеті, рекламному листівці, прайсах і т.д.
  • - Онлайн офіс, який працює цілодобово. Всю необхідну інформацію відвідувачі сайту зможуть отримати в будь-який час, при цьому їм не потрібно звертатися до справжнього офісу для отримання відповідей на запитання.
  • - Актуальність. Всю інформацію на сайті можна оновити дуже швидко. Наприклад, це можуть бути дані про ціни, адреси, контактні телефони і т.д. За допомогою власного сайту вся інформація оновлюється миттєво, що Ваші клієнти будуть вчасно інформовані.
  • Імідж компанії. Наявність власного сайту – це позитивна характеристика вашого бізнесу. Адже більшість клієнтів шукають інформацію насамперед в Інтернеті, і перше враження про компанію складається саме після перегляду веб-сайту.
  • Онлайн реклама. За наявності сайту Ви можете запускати повноцінні рекламні кампанії. Недорого залучати цільовий трафік із пошукових систем та соціальних мереж. А це не лише зростання популярності Вашого бренду, а й збільшення прибутку

Як бачимо, сайт-візитка має масу переваг не тільки для компаній, але й для підприємців, які ведуть активну діяльність і бажають отримувати дохід. Власний сайт багато в чому полегшить це завдання та розширить коло контактів.

 

ХТО ЗАМОВЛЯЄ САЙТ ВІЗИТКУ?

Насправді сайт візитку замовляють абсолютно різні компанії, а також приватні особи. Це будівельні компанії та підприємства, юристи та нотаріуси, перевізники та служби доставки, ресторани, клуби, салони краси, школи, магазини, перукарні, кафе та багато інших. До нас звертаються приватники, бізнесмени, представники торгових фірм, люди різної професійної діяльності. У всіх одна мета – збільшити приплив клієнтів до свого бізнесу та послуг, заявити про себе в Інтернеті, підвищити ефективність бізнесу, відкрити нові можливості та перспективи для розвитку. Такий сайт підійде і для приватних осіб, наприклад, якщо Ви маєте хобі або захоплення, якими хочете поділитися зі світом.

Сайт візитка – гарний старт для будь-якого бізнесу! Системи управління, на яких ми розробляємо сайти дозволяють збільшувати функціональність проекту, додавати безліч нових модулів, оптимізувати та гнучко налаштовувати під вимоги сучасних технічних девайсів та браузерів.

 

ОСНОВНІ РОЗДІЛИ САЙТУ ВІЗИТКИ

Кожен сайт є індивідуальним і має різний набір сторінок. Але є базові розділи, які трапляються практично на кожному сайті. Зупинимося на них докладніше.

- Головна сторінка. Це перша сторінка сайту візитки, яку бачитимуть переважна кількість відвідувачів. Вона має бути максимально привабливою та інформативною. Слід продумати зручну навігацію сайтом, щоб відвідувачі змогли швидко зорієнтуватися і відшукати потрібну інформацію. Головна сторінка повинна містити основний посил компанії, розкривати її діяльність чи продукт, містити цікавий офер (основна пропозиція) відвідувачів.

- Сторінка Про компанію. На сайті-візитці може бути докладний опис компанії із зазначенням історії та цілей створення, діяльності, досягнення, особливості та переваги. В ідеалі можна і потрібно підкріпити гарне враження про компанію відгуками клієнтів. Завітавши на цей розділ, відвідувач повинен зрозуміти, чим займається ваша компанія, а також які вигоди він отримає, приймаючи рішення про співпрацю.

- Список товарів чи послуг. У цьому розділі варто описати продукцію, що реалізується компанією, або послуги, які вона пропонує. Можна навести короткі кейси з практики з конкретними цифрами та точним описом, що і як було зроблено. Залежно від специфіки бізнесу на сайт-візитку можна додати прайс-лист.

- Портфоліо. Часто компанії публікують портфоліо своїх робіт чи послуг у вигляді галереї чи відеороликів. Така інформація сприятливо позначиться на іміджі компанії, а також змусить відвідувача якомога довше затриматися на сторінках сайту.

- Контактні дані. На сайті-візитці слід прописати всі варіанти, як потенційний клієнт може вийти з вами на зв'язок – номер телефону, адреса, електронна пошта, схема проїзду та ін. Обов'язково вкажіть режим роботи компанії. Крім цього, не буде зайвим і вказівка профілів у соціальних мережах чи месенджерах – деяким клієнтам зручніше взаємодіяти саме через ці канали зв'язку.

Звичайно ж, кожен сайт унікальний, тому залежно від діяльності вашої компанії сайт може включати й інші сторінки або виключати певні з цього списку. Деякі прості сайти-візитки взагалі можуть складатися з однієї сторінки, наприклад з описом діяльності та контактами для зв'язку.

 

ВИСНОВКИ

Сайти-візитки не мають жодних обмежень у дизайні, вони можуть виглядати досить різноманітно. Чим більше корисної інформації вкажете на сайті-візитці, тим краще. Такий підхід знімає питання та викликає довіру в аудиторії. Дизайн сайту візитки обов'язково має бути адаптивним – це аксіома. Наша Студія пропонує свої послуги із створення сайту візитки з нуля. Це простий тип сайту, що робиться швидко.

Основне призначення сайту візитки – це можливість для підприємця або компанії за допомогою сайту презентувати свою діяльність, заявити про себе та запросити до співпраці. Запорукою створення хорошого сайту є якісна підготовка: заздалегідь продумайте структуру розділів, основне посилання для відвідувачів, підготуйте якісні фото та відео матеріали. Решту зроблять наші професіонали.

Часто задавані питання

Головна мета такого ресурсу – познайомити потенційну аудиторію з компанією. Тут немає складної структури, наворочених функцій. Весь контент міститься на максимум 10 сторінках. У лаконічній формі дана корисна інформація:

- Про компанію,
- список послуг,
- прайс-листи,
- портфоліо,
- контактні дані,
- форми замовлення.

Від 14 днів.

Основні риси - стислість, дизайн, що запам'ятовується, зрозуміла навігація. На відміну від лендингу, головне завдання якого продати або отримати контакти прямо тут і зараз, онлайн-візитка має інші цілі — вона підвищує довіру до компанії, створює фундамент для співпраці.

Це більш доступне рішення порівняно, наприклад, із корпоративним ресурсом. Однак під час розробки сайту-візитки ми завжди передбачаємо можливості для його розширення – підключення інтерактивних програм, калькуляторів, каталогу.

Такий ресурс замовляють невеликі або фірми-початківці, індивідуальні підприємці та компанії з нескладним продуктом, які не потребують розгорнутого інформаційного освітлення.

Щоб замовити сайт-візитку для свого бізнесу, надішліть нам заявку.

Менеджер відділу продаж скаже вартість після спілкування з вами. Перед тим, як скласти вам комерційну пропозицію, він проведе інтерв'ю, дізнається про потреби, визначить завдання, які має вирішувати сайт-візитка.
Підсумкову пропозицію із зазначеною вартістю та терміном створення сайту ви отримаєте через 2-5 робочих днів.

Так. Це одна із наших спеціалізацій. Після роботи над сайтом-візиткою ми можемо взяти його на просування. Створити маркетингову стратегію, запустити лідогенерацію через найефективніші для вашого бізнесу канали: SEO, контекстна реклама, контент-маркетинг.

Ця ймовірність зведена до мінімуму за рахунок того, що ми складаємо комерційну пропозицію, де докладно описуємо, який результат ви отримаєте: функціональні модулі, структуру, що входитиме до базового наповнення, та обсяг роботи кожного фахівця.
Якщо сайт-візитка матиме нестандартні рішення, ми розробимо технічне завдання.
Результат кожного етапу ми узгодимо з вами і у разі, якщо він суперечить ТЗ, ми вносимо виправлення.

Якщо ви бажаєте сайт-візитку, важливо, щоб ви або ваш маркетолог були включені в процес узгодження всіх етапів розробки, надавали інформацію та оперативно давали зворотний зв'язок.

Бажаєте зробити замовлення?

Тоді залишайте заявку і ми з вами незабаром зв'яжемося та з'ясуємо всі необхідні деталі.

Етапи створення

Icon
01

Замовлення

Ви робите замовлення на цьому сайті і залишаєте свої контактні данні для зв'язку з вами.

Icon
02

Обговорення

Ми спілкуємось з вами та дізнаємось ваші потреби стосовно замовлення. Спільно створюємо технічне завдання.

Icon
03

Аванс

Очікуємо від вас перший заздалегідь обумовлений внесок.

Icon
04

Первинні дослідження ніши

Дивимось на ринок конкурентів. Виявляємо іх сильні та слабкі сторони, аналізуєм для створення сильного продукту.

Icon
05

Прототипування

Робимо перші ескізи. Тобто створюємо первинні “кресленя” веб сторінок, чи розкадровку сцін відео роликів для подальшого затвердження.

Icon
06

Остаточний дизайн

Робимо фінальні макети веб сторінок та затверджуємо іх зовнішній вигляд.

Icon
07

Верстування та розробка

Розробляємо функціонал у випадку розробки сайту та перекладаєм дизайн до html версії.

Icon
08

Тестування

Перевіряєм працездатність всіх елементів та модулів. Робимо стрес-тест та оптимізуєм сайт для підвищення його швидкості.

Icon
09

Остаточна оплата

Передаємо Вам готовий продукт та отримуємо залишок оплати.

Image
Image