Landing Page

Що таке Landing Page

Лендінг пейдж — односторінковий сайт, заточений під один товар чи послугу. Дозволяє наочно показати переваги вашої компанії та залучити потенційного клієнта до здійснення конкретної дії (ПРИДБАТИ, оформити передплату, відвідати захід тощо).

 

ВІДМІННОСТІ LANDING PAGE ВІД ІНШИХ ВИДІВ САЙТУ:

1. Мінімалізм.  Стисла структурована інформація, мінімум графіки, відсутність додаткових деталей - все це максимально зосереджує увагу читача на вашій пропозиції.

2. Спеціальні модулі.  Таймери, яскраві банери, акції, кнопки оформлення замовлень заохочують відвідувачів до чіткої дії.

3. Заклик. Професійно зроблений лендінг завжди наповнений закликами. Для цього використовуються яскраві кнопки: "Купити", "Замовити", "Підписатися".

Цільова сторінка "ізолює" читача від зайвої інформації, демонструє перевагу товарів та вигоди, які дає його покупка, стимулює клієнта на прийняття рішення прямо зараз.

 

ЦІЛІ, ЯКІ ВИ ДОСЯГАЄТЕ З ПРОФЕСІЙНО РОЗРОБЛЕНИМ ЛЕНДІНГОМ:

1. Залучаєте лише цільових користувачів, тобто тих, хто зацікавлений у продуктах вашої компанії;

2. Збільшуєте клієнтську базу;

3. Привертаєте увагу користувача до конкретного продукту або послуги;

4. Демонструєте найвигідніші сторони вашої пропозиції;

5. Зацікавлюєте користувача і перетворюєте його в клієнта вашої компанії.
 

Часто задавані питання

Строки залежать від складності проекту. Більшість сайтів ми здаємо за місяць від першого брифу до передачі клієнту. Якщо вам потрібний точний розрахунок, залиште заявку на безкоштовну консультацію.

Вартість залежить від функціонала, який вам потрібен, складності структури, обсягу контенту та додаткових послуг. Більшість проектів вкладаються до бюджету від 500$. Для отримання точного розрахунку залиште заявку на безкоштовну консультацію.

Це скоріше не недолік, а особливість. За допомогою лендінгу ви не зможете просувати велику кількість різноманітних товарів та послуг. Набагато ефективніше цей інструмент працює з одним товаром чи послугою. Іншими словами, якщо ви хочете представити весь асортимент продукції, краще замовте класичний багатосторінковий сайт.

Адаптивність - здатність сайту коректно відображатись на всіх видах пристроїв: персональному комп'ютері, планшеті, мобільному. Це важлива риса для лендінга, тому що все більше людей робить покупки через телефон або планшет і тільки коректного відображення на стаціонарному комп'ютері вже недостатньо.

Розробка ТЗ допомагає нам і замовнику побачити майбутній сайт, тому у 95% випадків зміни макета є досить незначними. Ми робимо один варіант, потім за необхідності вносимо виправлення до нього. АЛЕ, якщо категорично не сподобається варіант, то в першу чергу з'ясовуємо, що конкретно не сподобалося, всі зауваження приймаємо виключно письмово. Усі кардинальні правки за стилем, кольорами вносяться на етапі узгодження головної сторінки сайту.

Лендінг можна і потрібно просувати (як і будь-який інший сайт).

Бажаєте зробити замовлення?

Тоді залишайте заявку і ми з вами незабаром зв'яжемося та з'ясуємо всі необхідні деталі.

Етапи створення

Icon
01

Замовлення

Ви робите замовлення на цьому сайті і залишаєте свої контактні данні для зв'язку з вами.

Icon
02

Обговорення

Ми спілкуємось з вами та дізнаємось ваші потреби стосовно замовлення. Спільно створюємо технічне завдання.

Icon
03

Аванс

Очікуємо від вас перший заздалегідь обумовлений внесок.

Icon
04

Первинні дослідження ніши

Дивимось на ринок конкурентів. Виявляємо іх сильні та слабкі сторони, аналізуєм для створення сильного продукту.

Icon
05

Прототипування

Робимо перші ескізи. Тобто створюємо первинні “кресленя” веб сторінок, чи розкадровку сцін відео роликів для подальшого затвердження.

Icon
06

Остаточний дизайн

Робимо фінальні макети веб сторінок та затверджуємо іх зовнішній вигляд.

Icon
07

Верстування та розробка

Розробляємо функціонал у випадку розробки сайту та перекладаєм дизайн до html версії.

Icon
08

Тестування

Перевіряєм працездатність всіх елементів та модулів. Робимо стрес-тест та оптимізуєм сайт для підвищення його швидкості.

Icon
09

Остаточна оплата

Передаємо Вам готовий продукт та отримуємо залишок оплати.

Image
Image