Корпоративний сайт

ЩО ТАКЕ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Корпоративний сайт — офіційне представництво вашої компанії в Інтернеті з усім необхідним функціоналом. Сайт для бізнесу – це потужний маркетинговий та комунікативний інструменти для вашої компанії. За допомогою корпоративного сайту ви зможете детально описати ваші товари та послуги, спілкуватися з клієнтами, розміщувати всі необхідні матеріали для роботи вашого персоналу.

Кожна сучасна компанія, яка просуває свої послуги та товари в інтернеті, повинна мати якісний корпоративний сайт. Такий ресурс буде корисним як співробітникам компанії, так її клієнтів. Як правило, такий сайт має дві основні цілі: залучення нових клієнтів і підвищення лояльності вже наявних. Для цього на сайті розміщують докладну інформацію про компанію, сферу її діяльності, товари та послуги, що надаються. Потрапляючи на корпоративний сайт, відвідувач повинен швидко і просто знаходити інформацію про вартість послуг або продуктів, їх характеристики, а також інформацію про переваги компанії та переваги співпраці з нею.

 

ЯКІ ЗАВДАННЯ ВИРІШУЄ КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

- Надання клієнтам та партнерам повної інформації про діяльність підприємства, його товари та послуги.

- Сайт працює на вас цілодобово. Всі потенційні клієнти можуть ознайомитися з пропозицією компанії у будь-який зручний час та залишити онлайн заявку. Ця можливість завжди доступна користувачам 24/7.

- Грамотний зворотний зв'язок із клієнтами, виявлення потреб та попиту. На корпоративному сайті можна регулярно розміщувати опитування, рубрики FAQ або форуми, вести онлайн-консультування.

- Корпоративний веб-сайт дозволяє отримати електронні адреси потенційних клієнтів для своєчасного інформування їх про важливі події та акції за допомогою масового розсилання.

- Якісний сучасний сайт дозволить покращити імідж компанії та підвищити лояльність її клієнтів. З'являється чудова можливість утримання старої та ефективного залучення нової цільової аудиторії.

- Залежно від сфери діяльності компанії цілі та функції корпоративного порталу можуть відрізнятися. Але зрештою всі вони мають бути спрямовані на підвищення іміджу фірми, розширення її географії роботи, пошук партнерів та підвищення продажів.

 

ОЧЕВИЧНІ ПЕРЕВАГИ КОРПОРАТИВНОГО САЙТУ

Насамперед корпоративний сайт якісно відрізняється наявністю великої кількості сервісів та послуг. На корпоративному сайті можна зробити реєстрацію користувачів, вести форум та блог. Сайт може включати весь ваш асортимент, рекомендації фахівців, огляди та інше. Це висококласний універсальний Інтернет ресурс, який використовується для будь-яких комерційних та інформаційних цілей. Корпоративний сайт створюється на універсальній гнучкій платформі, що дозволяє виконувати відразу безліч функцій. Наявність якісного корпоративного сайту значно підвищує авторитет компанії, а відтак підвищує і довіру до неї.

 

САЙТ СТВОРУЄ ІМІДЖ КОМПАНІЇ

Першорядним призначенням проекту є побудова іміджу, а потім і бренду. Імідж формується на основі фірмового стилю, образу співробітників, якості продукції та зв'язків із громадськістю. Бренд же допомагає сформувати чіткі асоціації і позитивні емоції з товарами, що просуваються, перевершити конкурентів і домогтися регіональної або світової вдячності. Сайт для підвищення впізнаваності має характеризуватися:

- тематичним фірмовим стилем;

- трансляцією образу та цілей компанії;

- високою експертністю.

 

ЕФЕКТИВНИЙ ПОШУК КЛІЄНТІВ І ПАРТНЕРІВ

Якщо у Вас стоїть завдання залучити зацікавлених відвідувачів до плідної співпраці, необхідно сфокусуватися на комунікації з клієнтами. Для досягнення цієї мети вам знадобляться такі елементи:

- контактна інформація (адреса, години роботи, телефони, email, соцмережі);

- спілкування з консультантом в онлайн-чаті;

- технічна підтримка;

- форми "зворотний зв'язок".

 

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КОМПАНІЇ

Корпоративний сайт – поле для необмеженого контенту про компанію та її діяльність. Частина відвідувачів приходять на веб-проект, щоб познайомитись з вашим брендом ближче. Дайте їм таку нагоду. Щоб ділитися з клієнтами останніми новинами або інформувати їх про майбутні заходи, використовують такі блоки та елементи сайту:

- цілі створення компанії;

- переваги та досягнення;

- процес виготовлення товарів;

- дані про ваших співробітників та партнерів;

- відгуки;

- сертифікати та документація;

- заходи, що проводяться;

- новини компанії;

- блог.

Часто задавані питання

- Інформування — представте свій бізнес в інтернеті, розкажіть про умови роботи, послуги, товари, конкурентні переваги.
- Залучення — освоюйте нову аудиторію.
- Просування бренду в мережі — використовуйте новий канал реклами та просування, станьте доступнішим для цільової аудиторії.
- Формування іміджу компанії — зміцнюйте довіру до вашого бізнесу, розповідайте про нові товари, послуги, акції, спецпропозиції.
- Спілкування, зв'язок із покупцями — налагоджуйте контакти.
- Проведення маркетингових досліджень, опитувань - розвивайтеся, вивчайте попит, щоб сформувати правильну пропозицію.
- Збір даних про цільову аудиторію — аналізуйте статистику відвідувань сайту, оцінюйте його як канал збору цільових заявок, звернень.

Створення сайту компанії - це комплекс робіт з підготовки дизайну, верстки макетів, програмування, тестування, наповнення. Ви отримуєте цілісний продукт, розроблений за актуальними стандартами якості, повністю готовий приймати клієнтів.

Достатньо відправити заявку — вже за кілька тижнів у вас буде майданчик, що буде продавати, готовий до прийому замовлень. Зателефонуйте або напишіть нам, щоб дізнатися терміни, вартість створення сайту, отримати детальну комерційну пропозицію щодо розробки.

Менеджер відділу продаж скаже вартість після спілкування з вами. Перед тим, як скласти вам комерційну пропозицію, він проведе інтерв'ю, дізнається про потреби, визначить завдання, які має вирішувати сайт-візитка.
Підсумкову пропозицію із зазначеною вартістю та терміном створення сайту ви отримаєте через 2-5 робочих днів.

Так. Це одна із наших спеціалізацій. Після роботи над сайтом-візиткою ми можемо взяти його на просування. Створити маркетингову стратегію, запустити лідогенерацію через найефективніші для вашого бізнесу канали: SEO, контекстна реклама, контент-маркетинг.

Якщо ви бажаєте сайт-візитку, важливо, щоб ви або ваш маркетолог були включені в процес узгодження всіх етапів розробки, надавали інформацію та оперативно давали зворотний зв'язок.

Бажаєте зробити замовлення?

Тоді залишайте заявку і ми з вами незабаром зв'яжемося та з'ясуємо всі необхідні деталі.

Етапи створення

Icon
01

Замовлення

Ви робите замовлення на цьому сайті і залишаєте свої контактні данні для зв'язку з вами.

Icon
02

Обговорення

Ми спілкуємось з вами та дізнаємось ваші потреби стосовно замовлення. Спільно створюємо технічне завдання.

Icon
03

Аванс

Очікуємо від вас перший заздалегідь обумовлений внесок.

Icon
04

Первинні дослідження ніши

Дивимось на ринок конкурентів. Виявляємо іх сильні та слабкі сторони, аналізуєм для створення сильного продукту.

Icon
05

Прототипування

Робимо перші ескізи. Тобто створюємо первинні “кресленя” веб сторінок, чи розкадровку сцін відео роликів для подальшого затвердження.

Icon
06

Остаточний дизайн

Робимо фінальні макети веб сторінок та затверджуємо іх зовнішній вигляд.

Icon
07

Верстування та розробка

Розробляємо функціонал у випадку розробки сайту та перекладаєм дизайн до html версії.

Icon
08

Тестування

Перевіряєм працездатність всіх елементів та модулів. Робимо стрес-тест та оптимізуєм сайт для підвищення його швидкості.

Icon
09

Остаточна оплата

Передаємо Вам готовий продукт та отримуємо залишок оплати.

Image
Image