Дизайн мобільного застосунку

Дизайн мобільного застосунку

Базові принципи хороших мобільних застосунків

Мобільний застосунок для сервісу гуманітарної домоги

Дивно, як мало фахівців і, тим більше, звичайних людей розуміють різницю між поганим та добрим інтерфейсом. Однак варто почати по-справжньому користуватися таким інтерфейсом, як всі його недоліки миттєво відчуваються навіть досвідченим користувачем.

Щоб уникнути всіх цих недоліків, ми використовуємо такі основні принципи:

1. Продумана архітектура та навігація.
Перш ніж створити інтерфейс користувача, наші фахівці проектують його прототип (якась подібність архітекторського плану), де ретельно продумуються всі можливі особливості, нюанси, специфіка, найкоротші і ефективніші шляхи досягнення тих чи інших цілей і завдань користувача при роботі з додатком.

2. Уникнення складних та заплутаних інтерфейсів.
Звучить банально, однак, можемо сказати за своїм досвідом, не кожен фахівець здатний зробити так, щоб користувач не заблукав у перші хвилини користування його інтерфейсом. А після цього, у палких почуттях видалив додатки, залишивши негативний відгук.

Справа тут не тільки в архітектрурі з пункту вище, а й у 'мові' спілкування з користувачем, який застосовує дизайнер. Це і колірне кодування, і система символів і знаків, що впізнається, грамотно структурована візуальна ієрархія. При цьому бажано постаратися уникнути нав'язливої ​​надмірності.

Ми робимо так, що користувач навіть не помічає яке множество деталей працюють для легкої і приємної його взаємодії з додатком.

3. Навчальний Onboarding
Напевно багатьом знайоме почуття першого дня на новій роботі: багато незнайомих людей, відчуття невідомості та невиразної вистави з чого і як краще почати. Також буває при першому знайомстві з великим, складним додатком: вивчення основ та всіх можливостей системи може стати справжнім випробуванням, що забирає багато часу та терпіння. У таких особливих випадках ми не тільки грамотно продумуємо, з чим користувачеві потрібно ознайомитися в додатку при першому запуску або після нововведень, але й робимо це максимально комфортним та естетичним чином.

Часто задавані питання

Від $100 залежно від складності проекту. 

То є напрямок дизайну для створення інтерактивних застосунків\сайтів чи їх деякіх частин.
UI\UX означає User Interface та User Experience, що перекладається як "користувацький інтерфейс" та "користувацький досвід". Тобто, на перший план в дизайнах такого напрямку виходить створення такої (віртуальної, матеріальної) системи, досвід користування якою буде максимально ефективним і зручним, для виконання поставлених задач.

Середня вартість дизайну (без етапу розробки та верстання) застосунку, наприклад, для банкінгу, чи торгової площадки починається від $1500 і включає в себе протипування та остаточний дизайн 10 екранів.

Залежно від об'єму та складності UI\UX задачи\проекту займає від 2х днів до 3+ тижнів з оплати авансу та надання замовником всіх необхідних матеріалів.

Це дизайн 3х користувальницьких екранів. Наприклад 3 сторінки сайту, чи 3 екрана мобільного застосунку.

Бажаєте зробити замовлення?

Тоді залишайте заявку і ми з вами незабаром зв'яжемося та з'ясуємо всі необхідні деталі.

Етапи створення

Icon
01

Замовлення

Ви робите замовлення на цьому сайті і залишаєте свої контактні данні для зв'язку з вами.

Icon
02

Обговорення

Ми спілкуємось з вами та дізнаємось ваші потреби стосовно замовлення. Спільно створюємо технічне завдання.

Icon
03

Аванс

Очікуємо від вас перший заздалегідь обумовлений внесок.

Icon
04

Первинні дослідження ніши

Дивимось на ринок конкурентів. Виявляємо іх сильні та слабкі сторони, аналізуєм для створення сильного продукту.

Icon
05

Прототипування

Робимо перші ескізи. Тобто створюємо первинні “кресленя” веб сторінок, чи розкадровку сцін відео роликів для подальшого затвердження.

Icon
06

Остаточний дизайн

Робимо фінальні макети веб сторінок та затверджуємо іх зовнішній вигляд.

Icon
07

Верстування та розробка

Розробляємо функціонал у випадку розробки сайту та перекладаєм дизайн до html версії.

Icon
08

Тестування

Перевіряєм працездатність всіх елементів та модулів. Робимо стрес-тест та оптимізуєм сайт для підвищення його швидкості.

Icon
09

Остаточна оплата

Передаємо Вам готовий продукт та отримуємо залишок оплати.

Image
Image